Trenbolone Acetate.

0,00

250,00

Stok Kodu : 2

Stok Durumu : Stokta Var

TRESTOLONE ASETAT

Alt isim

Trestolone Asetat

İçindekiler

50mg / ml Trestolone Asetat (10ml VIAL)

Yan etkiler

saç dökülmesi, şiddetli prostat hipertrofisi, sesin derinleşmesi, akne, saldırganlık, jinekolog, yağ kazancı, şişkinlik ve kan basıncında artış.

Yönetim (değiştir | kaynağı değiştir)

Deneyimli bir kullanıcı için günde 20-50mg. Bu doz, alınan trestolone formuna bağlı olacaktır. Oral ve transdermal dozlama, enjekte edilebilir formdan biraz daha yüksek olabilir. Prolaktin ve östrojenle ilgili yan etkiler için Arimidex gibi bir aromataz inhibitörü ve Cabergoline gibi bir prolaktin inhibitörü hazır bulundurulmalıdır.

Bu ürün, büyük olasılıkla hacimlendirme ve kütle ekleme öncelik olduğunda kullanılacaktır. Sertleştirme, hacim kazanma veya kesme etkilerini artırmak için diğer steroidlerle istiflenebilir. Bu ürünü 250-500 mg / hafta Testosteron ile istiflemek, sadece 8-10 haftada 15-20 lbs'lik kitle kazanımları ve astronomik güç kazanımları bekleyebilir.

Hacim vermek veya kesmekle ilgilenen herkes için Trestolone Asetat her iki amaç için de yararlıdır. Kesme, sporcuların kas kütlelerinden ödün vermeden olabildiğince fazla yağı azaltmalarını sağlar. Hacim verirken, asıl amaç mümkün olduğunca fazla kas ve güç oluşturmaktır. Trestolone Acetate, vücutlarını geliştirmek için ısrarla çalışırken vücut geliştiricilere ve ağırlık kaldırıcılara yardımcı olarak her iki sonuca da ulaşır. Kaslar büyümeye devam ederken yağ daha etkili bir şekilde yakılır.

In order to get the most out of Trestolone Acetate, it is absolutely necessary to used a comprehensive approach. Proper diet to add muscle and eliminate fat is essential. An effective workout routine must be maintained as well. When combined with the use of Trestolone Acetate in the prescribed amount over a prolonged time period, results will be noticeable.

Details

MENT olarak da bilinen trestolone, bugüne kadar oluşturulan daha güçlü steroidlerden / hormonlardan biridir. Küçük dozlarda hızlı bir şekilde erkek kısırlığına neden olabileceği için erkek doğum kontrol hapı olarak araştırılmaktadır. Neredeyse 17 alfa alkillenmiş kardeşi Mibolerone Check Drops kadar güçlü, ancak şaşırtıcı karaciğere zarar veren etkileri yok. Bu, onu bir Nandrolone türevi yapan 19Nor hormonudur. Deca'daki baz steroid olan, ancak 7-alfa-metil eklenmiş olan Nandrolone'a çok benzer. Bu, Trenbolone (Tren) yapısına benzer şekilde 5-alfa indirgemesiz Nandrolone türevi olduğu anlamına gelir. Trenbolone ve Trestolone arasındaki fark şudur:

Trestolone yaptığı sırada Tren aromatize olmaz. Aromatizasyon, hormon vücutta östrojene dönüştürüldüğünde meydana gelir. Bu hem iyi hem de kötü. İyi haber şu ki, bu artan GH ve IGF üretimi ve ekstra güç anlamına geliyor. Popüler inancın aksine, bu, genellikle Nandrolone bazlı hormonlarla ilişkili libido sorunlarına da yardımcı olabilir. Kötü haber, gyno ve su tutma gibi östrojenle ilgili yan etkilerin ortaya çıkma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Kağıt üzerinde, Trestolone, Testosterondan ÇOK daha güçlüdür. Androjenik ve östrojenik karakteri Tren ve Deca'nınkilere benzer olacaktır, ancak kas geliştirme hipertrofik yeteneği, ikincisinden daha yüksek olmalıdır. Asetat ester takılı olarak mevcuttur, bu da kan seviyelerini sabit tutmak için günlük dozlamanın optimal olduğu anlamına gelir.